2.liga štvorhry mužov - základná časť
2.liga štvorhra 2018 základná skupina Hrbatý |
Zápasy |
Výhry |
Prehry |
Body |
|
|
1 |
M.Komada/D.Surkoš |
5 |
5 |
0 |
10 |
o 1.-6. miesto |
2 |
V.Makovník st/M.Nilaš |
5 |
3 |
2 |
8 |
|
3 |
E.Fekiač/Š.Strhársky |
5 |
3 |
2 |
8 |
|
4 |
E.Gyorgy/P.Krišpínsky |
5 |
3 |
2 |
8 |
o 7.-12. miesto |
5 |
M.Havrila/Š.Jámbor |
5 |
1 |
4 |
6 |
|
6 |
D.Kalafut/I.Šinka |
5 |
0 |
5 |
5 |
|
|
2.liga štvorhra 2018 základná skupina Kučera |
Zápasy |
Výhry |
Prehry |
Body |
|
|
1 |
M.Vrško/O.Vrško |
5 |
5 |
0 |
10 |
o 1.-6. miesto |
2 |
R.Boroš/J.Šimun |
5 |
3 |
2 |
8 |
|
3 |
J.Horváth/R.Wágner |
5 |
3 |
2
|
7 |
|
4 |
V.Makovník ml/F.Slančík |
5 |
2 |
3 |
6 |
o 7.-12. miesto |
5 |
J.Danko/L.Hornyák |
5 |
1 |
4 |
6 |
|
6 |
D.Bolička/I.Domok |
5 |
0 |
5 |
5 |
2. liga štvorhry 2018 – základná časť |
|
1.kolo |
|
skupina Hrbatý |
skupina Kučera |
E.Fekiač/Š.Strhársky –V.Makovník/M.Nilaš 7:6,2:6,10:5 |
M.Vrško/O.Vrško – J.Danko/L.Hornyák 6:4,6:3 |
M.Komada/D.Surkoš –S.Havrila/Š.Jámbor 6:2,6:1 |
D.Bolička/I.Domok – R.Boroš/J.Šimun 5:7,1:6 |
D.Kalafut/I.Šinka – E.Gyorgy/P.Krišpínsky 1:6,1:6 |
V.Makovník ml/F.Slančík–J.Horváth/R.Wágner neodohraté, skr. |
2.kolo |
|
skupina Hrbatý |
skupina Kučera |
V.Makovník/M.Nilaš –M.Komada/D.Surkoš 2:6,2:6 |
J.Danko/L.Hornyák –D.Bolička/I.Domok 6:1,6:1 |
E.Fekiač/Š.Strhársky – D.Kalafut/I.Šinka 6:2,6:1 |
M.Vrško/O.Vrško – V.Makovník ml/F.Slančík 7:6(4),6:4 |
E.Gyorgy/P.Krišpínsky –M.Havrila/Š.Jámbor 6:1,6:1 |
J.Horváth/R.Wágner –R.Boroš/J.Šimun 6:3,6:2 |
3.kolo |
|
skupina Hrbatý |
skupina Kučera |
E.Fekiač/Š.Strhársky –M.Havrila/Š.Jámbor 6:1,6:4 |
M.Vrško/O.Vrško – R.Boroš/J.Šimun 6:7(6),6:1,11:9 |
M.Komada/D.Surkoš –E.Gyorgy/P.Krišpínsky 7:5,6:3 |
D.Bolička/I.Domok –J.Horváth/R.Wágner 3:6,2:6 |
D.Kalafut/I.Šinka –V.Makovník/M.Nilaš 0:6,3:6 |
V.Makovník ml/F.Slančík –J.Danko/L.Hornyák 6:3,6:2 |
4.kolo |
|
skupina Hrbatý |
skupina Kučera |
D.Kalafut/I.Šinka –M.Komada/D.Surkoš 1:6,1:6 |
V.Makovník ml/F.Slančík –D.Bolička/I.Domok 6:1,6:1 |
M.Havrila/Š.Jámbor –V.Makovník/M.Nilaš 1:6,0:6 |
R.Boroš/J.Šimun – J.Danko/L.Hornyák 6:2,6:4 |
E.Gyorgy/P.Krišpínsky –E.Fekiač/Š.Strhársky 6:4,1:6,11:9 |
J.Horváth/R.Wágner –M.Vrško/O.Vrško 6:3,3:6,8:10 |
5.kolo |
|
skupina Hrbatý |
skupina Kučera |
M.Komada/D.Surkoš –E.Fekiač/Š.Strhársky 6:3,7:5 |
D.Bolička/I.Domok –M.Vrško/O.Vrško 2:6,2:6 |
M.Havrila/Š.Jámbor -D.Kalafut/I.Šinka 6:3,4:6,10:7 |
R.Boroš/J.Šimun – V.Makovník ml/F.Slančík 6:4,6:7,11:9 |
V.Makovník/M.Nilaš –E.Gyorgy/P.Krišpínsky 6:2,4:6,10:8 |
J.Danko/L.Hornyák –J.Horváth/R.Wágner 3:6,3:6 |
|
KTL 2018 2.liga štvorhry |