Krtíšskej tenisovej ligy 2014
Muži

výsledky zápasov:

10.10.

1.liga ŠT - finále ako remeň začali lepšie Ľubo s Vršom, brejk na 3:1 po Ľubových presných a dlhých forhendoch zobral súperovi chuť a z ničoho nič tu bol aj set 6:1 po 27 min. Druhý set až do 4:4 si všetci agresívnejšou hrou držali servis, v deviatej hre Janči podlahol tlaku okolia, ale súper to nevyužil a bolo 5:5. Koniec zápasu kandidáti na poslancov súpera pritlačili, nalepili sa všetkým čo mali na sieť a po štvrtýkrát ligu vyhrali. Ďakujeme za podporu

8.10.

1.liga ŠT - druhé semi malo všetko, 1.set začali lepšie Ľubo s Vršom a po nervóznom servise Fifa išli na 4:2 a už to s prehľadom dotiahli na 6:2. Druhý set si v kvalitných výmenách všetci držali servis až do 4:4, keď ho stratil Jožo, ale v zápätí aj Vršo a prišiel tajbrejk. Tam si so šťastím lepšie potykali Vršo s Ľubom a posledný stop-rám od Vrša stál naozaj za výhru

T: 0:2,3:2,3:3,4:3,4:4,5:4,6:5,6:6,8:6

6.10.

1.liga - Janči Petroch potvrdil zlepšenie formy v pravú chvíľu, odniesol si to vo vyrovnanom zápase Miloš 7:6,6:3 a zostupuje Ľubo

2.liga baráž - V.Makovník ml si poradil 6:3,6:4 s Louisou a ako nováčik už druhý rok po sebe postupuje

3.liga - v záverečnom zápase ligy bol úspešnejší Ľubo Fekiač vs Marian Nôta 10:3 v treťom

4.liga - Rudo Boroš nakoniec bronzový po 7:6,6:1 proti Štefanovi Jámborovi

4.10.

Premier - Suli ml vyhral bez prehry, so Stanom hladko dvakrát 6:1

2.liga - Dušan v záverečnom zápase celej ligy vyhral s Vladom na dva sety

3.liga - J.Kocúr v zápase o záchranu tiež zvíťazil na dva s Tomášom Vrškom

4.liga - Vlado Makovník ml vyhral celú ligu bez prehry, záver s I.Šinkom dvakrát 6:1

1.liga ŠT - Košťo s Mišom začali semi dobre, ale 7:5 v 1.sete ich uspalo, chceli hrať len na istotu a Jaro s Jančim Pavlovom brebrali iniciatívu a senzačne vyhrali rozhodujúci tajbrejk 10:3 a sú vo finále

29.9.

2.liga - Pištík sa zachránil o 5 min 12, Roba zdolal 10:8 v treťom

3.liga - Noro Kučerka víťazom ligy, keď zdolal Dalibora 6:4, 7:6(6)

2.liga ŠT - víťazmi už kolo pred koncom celkom presvedčivo Rudo s Marekom, najväčších rivalov Hafiho s Mišom spravili 10:6 v tajbrejku

2.liga Ž - víťazkou ligy mladá puška Tamarka po tesnom finále s Danielou Fekiačovou 6:3,7:6 a obe postupujú

25.9.

Premier - Stano zahral proti Vršovi veľmi dobrý set 4:6 a zlepšenú kondičku bolo badať celý zápas

1.liga - Doky zaskočil Miloša nielen slovne, s trochou šťastia po troch odvrátených mečboloch vyhral 15:13 v tajbrejku a víťazom ligy sa kolo pred koncom stal TICO

3.liga - záchranársky zápasproti J.Kocúrovi  tesne ale predsa lepšie zvládol M.Nôta 6:3,7:5

1.liga ŠT - priamy súboj o udržanie pre Eda s Ticom 6:0,7:5 a Ervín s Jančim napriek dobrým výkonom o rok zostupujú

22.9.

1.liga ŠT - Janči s Milošom sa s ligou rozlúčili so cťou, proti Košťovi s Mišom nevyužili v 2.sete setbol pri 6:5 a 40:30 a proti Ľubo/Vršo prehrali dokonca až v rozhodujúcom tajbrejku

1.liga Ž - Radka v pohľadnom zápase nezužitkovala svoje pekné údery a snaživá Doris tesne v tajbrejku vyhrala

21.9.

3.liga - Vlado Makovník zdolal Dalibora 6:4,6:2 a nováčik má minimálne baráž istú, o postupe rozhodne vzájomný zápas Dalibora s Norom

2.liga Ž - Taminka Koštialová potvrdila obrovské zlepšenie a úplne jasne vrátila Nataši Suchej prehru zo základnej časti

20.9.

1.liga - Janči Petroch po výkone sezóny porazil dokyho 6:2,7:5 a pred poslednými zápasmi je na zostup Ľubo

2.liga - Prše oslavujú Košťovo triumfálne víťazstvo v lige dvakrát 6:3 vs Sveťo