zoznam hráčok

liga senioriek

kontakty

12.10.

Š1- Víťazmi debla po premakanom pschychologicko-deštruktívno-taktickom výkone angelJaro s Jančim, ktorí úplne vygumovali divácky atraktívny a oku lahodiaci tenis Ľuba s Vršom angry dlhými loptami bez energie v kombinácii s rýchlymi nábehmi na sieť. Súper viedol v 2.sete 2:0 a 30:0, lenže víťazi otočili a ich mená budú na večné veky zdobiť pohár pre víťazov ligy. yes

7.10.

Š1- prvé semi bolo úplne vyrovnané do stavu 5:5, potom Janči s Dušanom stratili servis, prehrali 5:7 a už sa nedokázali vrátiť do zápasu

- druhé bolo ako na hojdačke, Stano s Milošom viedli 2:1 s brejkom, potom Ľubo s Vršom otočili aktívnejšou hrou na site na 4:2, ale nevyužili pár gembolov a prehrali 6:2. V druhom ušli súperovi na 4:1 a prišiel tajbrejk. Tam Ľubo s Vršom využili všetky dovolené cheeky prostriedky a zápas veľmi dobrej úrovne vyhrali 10:4. T: 0:1,6:1,6:4,10:5

28.9.

3 - Pišta sa zachránil v priamom súboji s Dušanom po výhre 13:11 v rozhodujúcom devil, nervák zvládol Vlado st na 12:10, keď Robo dokázal ešte z 3:9 vyrovnať na 9:9 a 10:10

4 - Juraj Petrák vyhral aj s Pištom Jámborom na dva sety a celkovo bez straty setu postupuje z 1.miesta

S - Zlatka lepšie zvládla finále a po tesnej výhre 6:4,7:5 sa stala prvou víťazkou ligy senioriekyes

- krásne zápasy vyhrala Nataša nad Ankou aj Pavla nad Monikou 12:10

Š1- dvakrát 6:4 vyhrali Ľubo/Vršo nad Miloš/Stano a tiež Jaro/Janči nad Dušan /starosta a presne v rovnakom zložení si to zopakujú aj v semi

21.9.

4 - Pišta Jámbor vydrel výhru 7:5,6:4 s Ivanom Bartkom a je istým postupujúcim

Ž - Mimka je po hladkej výhre so Stankou 6:1,6:3 bez prehry víťazkou ligy yeskiss