1. liga muži           2. liga muži         3. liga muži         4. liga muži

1. liga štvorhry          2. liga štvorhry

1. liga ženy        2. liga ženy

24.9.

1.liga ŠT - finále sa nieslo v očakávanom duchu a keď sa J.Pavlov už v rozcvičke trochu zranil zdalo sa všetko jasné,  ale výsledok 6:3,7:5 pre obhajcov víťazstva hovorí o niečom inom...

23.9.

1.liga ŠT - semifinále ako remeň so šťastným koncom pre obhajcov M.Koštial/M.Ulický, prvý set zlomila 7 hra za stavu 3:3, keď súper Ľ.Dula/M.Vrško nevyužil dva brejkboly a vzápätí prehral aj svoj servis. V druhom sete víťazi pokračovali v záchodovej hre s neumytými rukami a až do stavu 5:1 im padlo všetko čo trafili aj čo MK netrafil. Súper však otočil nečakane na 5:5 a v tajbrejku vyhral 7:3. Tretí set opäť nevyužil viaceré brejkboly na 3:1 a nočnej dohrávke nakoniec čiara zakončila na 6:3.

22.9.

1.liga - S.Kachnič na konci sezóny v dobrej forme - porazil aj J.Sulačeka 7:5,6:4

- nočný zápas ako remeň J.Sulaček vs J.Horváth 4:6,6:2,10:7

2.liga - Ľ.Dula útočí na bronz - s R.Krištofom 7:6,6:1

3.liga - D.Barteková natankovala dva body s Š.Strhárskym až v troch setoch 6:4,3:6,5:10

4.liga - nervák až do konca I.Bartko vs M.Kaplár 6:7(7), 5:7

20.9.

1.liga - P.Horváth výhrou 6:2,6:1 poslal E.Gyorgyho do 2.ligy

2.liga - M.Chromek sa predsa len zapojil - s M.Kratochvílom 2:6,4:6 a s Ľ.Dulom 7:5,2:6,8:10

3.liga - R.Boroš chce byť tretí - s J.Boldišom 6:3,6:1

1.liga Ž - S.Krotáková hladko za víťazstvom v lige - teraz proti M.Strhárskej 6:2,6:0

19.9.

1.liga - E.Fekiač potvrdil svoju tohtoročnú formu a trochu nečakane vyhral s M.Benčokom 4:6,6:2,10:4 a potom smolne nezvládol tajbrejk s J.Cserim 6:2,1:6,7:10

2.liga - Ľ.Dula vyčistil J.Šimuna 6:1,6:2 ale nedoliečená noha mu nedovolila s M.Krotákom nedovolila viac ako 6:2,2:6,7:10

3.liga - D.Barteková pripravila M.Komadu o neporaziteľnosť v dvoch tajbrejkoch a on ju pripravil o ...nové loptičky

17.9.

1.liga ŠT - J.Horváth s J.Pavlovom nenechali v semi nič na náhodu a celý zápas držali Š.Húšťavu s J.Kmeťom na základnej čiare a jasne postúpili 6:2,6:3

16.9.

1.liga - Víťazom ligy už kolo pred koncom M.Vrško - neprekazil mu to ani v derby J.Horváth 6:1,6:3

- záchrannú brzdu zatiahol J.Cseri výhrou s E.Gyorgym 6:0,6:2

2.liga - J.Pavlov s obrovským strachom sa vytrápil hlavne v druhom sete s M.Krotákom 6:1,7:6

3.liga - Š.Horváth stále bojuje o 3.miesto - s J.Boldišom 6:3,6:1

15.9.

2.liga - J.Petroch rozdáva prídely - R.Krištofovi 6:2,6:1 a L.Adamovej 6:4,6:1

- R.Krištof prekvapujúco pokoril svojou ťažko vypočítateľnou hrou dokyho Cseriho 6:1,1:6,6:3

4.liga - Š.Jámbor po piatej výhre tentoraz s I.Bartkom 6:2,3:6,10:6 mieri naozaj vysoko

1.liga ŠT - Ľ.Dula s M.Vrškom nakoniec so šťastím poslednými semifinalistami - v dramatickom a aj slovne veselom zápase s P.Horváth/J.Sulaček 6:1,3:6,10:8

- vo vzájomnom zápase o záchranu mali E.Gyorgy s J.Šimunom pevnejšie nervy a po tesnej výhre s E.Fekiač/Š.Strhársky 6:4,7:5 sa zachránili

2.liga Ž - M.Figová  hladko s K.Bariakovou  6:2,6:1 a skončí na peknom štvrtom mieste

12.9.

1.liga - rozhodujúci zápas o čelo nakoniec po tuhom boji a nerváku pre M.Vrška 6:7(5), 6:2 a 11:9. J.Sulaček, hrajúci ako už dávno nie, nevyužil v tajbrejku vedenie 7:4 a štyri mečboly za stavu 9:5  aj keď už dvakrát dvíhal ruky nad hlavu.

2.liga - do 1.ligy smerujúci M.Kratochvíl tesne s M.Krotákom 6:1,7:5

3.liga - zápas o 1.miesto ako remeň M.Komada - M.Kamenský 6:1,6:7,10:7

4.liga - J.Danko prehral tesne s V.Štrbíkom 4:6,5:7 a postupovú situáciu úplne skomplikoval

2.liga Ž - D.Šuhajová má už 3 výhry - teraz s T.Wágnerovou 6:3,6:4

8.9.

1.liga - J.Sulaček ml zdolal presvedčivo J.Cseriho 6:2,6:3

1.liga ŠT - aktuálne kaliky Ľ.Dula/M.Vrško na postupovom mieste po výhre s E.Fekiač/Š.Strhársky 6:2,6:4 aj keď súper sa držal ako kliešť