muži  1.liga  2.liga  3.liga  4.liga

štvorhra   1.liga   2.liga

ženy   1.liga   2.liga

4.10.

1.liga Ž - V kvalitnom a dramatickom finále sa zo začiatku striedali súperky vo vedení, no posledné tri gemy boli v réžii S.Krotákovej - 6:4. Druhý set začala opäť trpezlivejšie, ale zlom nastal pri nevyužitom stave 2:0 a 40:15, keď šesť gemov získala agresívnejšia M.Vršková - 6:2. Tajbrejková lotéria bola vyrovnaná po 5:5, no posledných 5 loptičiek trpezlivejšie zahrala M.Vršková a vyhrala tesne 10:7.

3.10.

2.liga - Doky Cseri bez straty setu s M.Kamenským 7:5,6:3

1.10.

1.liga ŠT - V prvom semi J.Horváth s J.Pavlovom po prvom sete 6:3 stratili koncentráciu, súper Ľubo s Vršom spresnil údery a bolo 1:6. Tretí ako na hojdačke z 0:2 na 3:2 a servis Vrša, no potom J+J prestali kaziť a tesne 6:4 postúpili oni.

- Druhé semi vyzeralo hladko, keď favoriti Košťo s Mišom najprv hladko 6:1, ale potom znervózneli, Jožo s Ticom pritvrdili a nechýbalo veľa a mohli vyhrať druhý set v tajbrejku, no nakoniec 7:6

- Finále bolo dokonalou exibíciou Košťa s Mišom, keď za necelú hodinu nedovolili Jarovi s Janom nič, nič a nič - 6:0,6:1

25.9.

1.liga - Tenisový boh vyslovoval v druhej časti zápasu Vrša s Jarom len jedno meno a Jarovi sa podarilo po výbornom výkone skvele otočiť z troch mečbolov z 5:7,2:5 a 0:40, tajbrejk z 4:7 a 5:8 na 10:8

- J.Petroch zabojoval a výkonom roka zachránil ligu s M.Benčokom, keď súper za stavu 4:5 v rozhodujúcom musel vzdať.

1.liga Ž - N.Suchá tesne s E.Mäsiarovou 4:6,5:7 a s V.Schwarzovou dvakrát 3:6

22.9.

1.liga - J.Petroch bojoval hlavne v 2.sete a s M.Vrškom 1:6,3:6

3.liga - M.Kiššimon pre zranenie a D.Barteková pre zaneprázdnenosť v škole svoje zápasy nedohrajú

21.9.

4.liga - T.Vrškovi nestačili ani 3 setboly v prvom sete so Š.Jámborom a prehral tajbrejk 7:9 a druhý set 3:6

- J.Kocúr nakoniec s kanárom proti I.Šinkovi 6:4,6:0

2.liga ŠT - J.Danko s L.Hornyákom dlho odolávali favoritom R.Borošovi s J.Petrochom a podľahli tesne 8:10 v treťom.

19.9.

1.liga ŠT - Ľubovi s Vršom po vyhratom prvom sete 6:4 nestačilo na výhru ani vedenie 3:1 a 40:15 v druhom a v tajbrejku ani 7:3 a potom mečbol 9:8

4.liga - Ľ.Fekiač nekompromisne s I.Bartkom 6:0,6:2

2.liga ŠT - P.Horváth so Š.Strhárskym stále bez prehry po zápase s M.Nôta/V.Štrbík 6:4,7:5

2.liga Ž - B.Horváthová po ťažkej výhre s A.Gabúľovou 6:4,6:3 získala krásny bronz

13.9.

1.liga - J.Cseri nezaváhal s M.Kratochvílom 6:4,6:3 a bojuje o svoje naj umiestnenie

2.liga - trochu nečakaná prehra Ľ.Dulu s víťazkou Mixu L.Adamovou 6:10 v treťom škrtla jeho šance na postup

11.9.

1.liga - víťaz IKE Cupu M.Benčok tesne nestačil na S.Kachniča dvakrát 3:6

2.liga - M.Komada sa natrápil s E.Gyorgym 7:6,6:4 a postupové šance sú stále veľké

3.liga - V.Štrbík nečakane nezvládol koncovky setov s J.Dankom - 4:6(už 4:3) a 5:7(už 5:3)

- šanca Š.Strhárskeho stále žije - vs. M.Nôta 6:3,7:5

1.liga ŠT - J.Horváth s J.Pavlovom vyhrali aj v poslednom zápase proti D.Redovjan/M.Varecha 7:5,6:4 a sú len tretí v histórii, ktorým sa to podarilo

1.liga Ž - M.Vršková otočila veľmi dobrý a dramatický zápas s M.Adamovou 6:7,6:0,11:9

2.liga Ž - D.Fekiačová ku koncu vo forme zdolala J.Patákovú 6:3,6:4

10.9.

1.liga ŠT - M.Koštial s M.Ulickým podcenili koniec zápasu s P.Horváth/J.Sulaček a z 6:0,5:3 prehrali 6:7a tajbrejk 2:10

- v druhom zápase s D.Redovjan/M.Varecha po jasnom 1.sete 6:2 prehrávali v druhom 3:5 a súper mal výhodu a setbol. Smeč DR však MU vrátil smečom späť a set 7:5.

7.9.

2.liga - E.Gyorgy vykopcoval M.Koštiala dvakrát 6:3 a tlačí sa na pekné 4. miesto

4.liga - I.Šinka vybojoval loptičky v zápase s V.Hricom 6:2,6:1 a J.Kocúr tak isto proti M.Kaplárovi dvakrát 6:1

2.liga Ž - B.Horváthová vybojuje bronz po víťazstve s M.Figovou 6:2,6:3

4.9.

2.liga - J. Pavlov si poradil s J.Šimunom 6:3,6:4 a posunul sa predbežne na 2.miesto

3.liga - P.Sudra jasne nezaváhal so Š.Strhárskym a 2.liga je už na dosah

- D.Kalafut po trojsetovej výhre 10:3 v rozhodujúcom zobral J.Dankovi aj teoretickú šancu na postup

1.liga Ž - S.Krotáková ťažko a dlho 6:2,3:6,10:6 s M.Adamovou a je na čele

- V.Kmeťová po dvoch víťazných tajbrejkoch s E.Mäsiarovou predbežne na krásnom 5. mieste

2.9.

1.liga - J.Sulaček ml neprehral ani v poslednom zápase - s J.Kmeťom 5:7,3:6

2.liga - Ľ.Dula jasne s J.Šimunom 6:4,6:2, M.Koštial nedal šancu M.Kamenskému 6:1,6:4, M.Komada sa potrápil s L.Adamovou 10:7 v treťom a tak isto J.Cseri otočil rozhodujúci set s J.Pavlovom z 0:4 na 10:6

- bratrovražedný súboj tentoraz pre J.Šimuna 10:7 s E.Gyorgym

3.liga - R.Boroš nemal patričné šťastie v rozhodujúcich dueloch o postup - s P.Sudrom 1:6,4:6 a so Š.Strhárskym 9:11 v tajbrejku

4.liga - I.Bartko nestačil na I.Šinku 3:6,2:6 a nezdolaný F.Húšťava sa potrápil s Ľ.Fekiačom 1:6,5:7

1.liga ŠT - Košťovci nestratili ani set s Kachničovcami a bojujú, E.Gyorgy s J.Šimunom trochu nečakane 6:4 v treťom vs. M.Benčok/J.Petroch

1.liga Ž - favoritky víťazne - S.Krotáková 6:2,6:4 s E.Mäsiarovou, V.Kmeťová dvakrát 6:2 s E.Fraňovou

2.liga Ž - D.Fekiačová ml suverénne na dva sety s J.Patákovou aj s M.Figovou

24.8.

1.liga - Tico sa udržal na úkor M.Kratochvíla až v dramatickom tajbrejku

2.liga - Robo vstal z popola a po výhre s neskutočne tichým dokym Cserim stále žije jeho druholigový sen

4.liga - Š.Jámbor zúročil poctivý tréning v súboji s M.Kaplárom dvakrát 6:2

- rozbehnutý J.Kocúr prebehol cez I.Bartka 6:3,6:2

2.liga Ž - J.Patáková tesne ale predsa 6:3,7:5 s Ľ.Borošovou

21.8.

2.liga - zlé lopty, krivý kurt, hnusné teplo spolu s J.Pavlovom boli v presile proti Ľ.Dulovi  6:4,6:2

4.liga - Ľ.Fekiač po výhre s M.Kaplárom 6:3,6:0 stále so šancou na postup

20.8.

2.liga - Košťo sa dokonale sústredil na Roba, z jasných 5:1 popustil až na 6:4 ale v druhom z 0:2 a nevýhody nakoniec 6:3

1.liga Ž - R.Sulačeková sa rozlúčila výhrou s E.Fraňovou 6:3,6:2 a potvrdením ligy aj na budúci rok