2.liga (14.10.)

2.liga štvorhry

zoznam hráčov

12.10.

Š2 - Finále začali lepšie Vlado s Milanom, brejkli na 4:2,5:3, ale koniec prvého setu ovládli Mišo/Dalibor a otočili na 5:7.V druhom to bolo podobné, V/M si ale brejk udržali a vyhrali aj set 6:4. Rozhodujúci set ovládol hlavne na sieti Dalibor a kedže Mišo bol zo zadu presný, víťazstvo si už s Daliborom nepustili a vrátili Vladovi s Milanom prehru zo základnej časti.

4.10.

Š1 - Finále bolo taktickým bojom, komu sa podarí ovládnuť sieť. Košto/Vršo sa snažili držať Fiťa na svojej strane a už z returnov hrali po čiare, čo súpera prekvapilo a Fiťo/Dalibor prehrávali už 2:5. Znížili síce na 4:5, ale Košto bol na sieti istý a set skončil 4:6. V druhom sa súperi naťahovali o každý gem, K/V stále hrali viac po čiarach a keď spravili brejk na 4:3, už udržali svoje dve podania a obhájili celkové víťazstvo dvakrát 6:4.

22.9.

2 - Semi výbornej úrovne začalo vyrovnene, koniec 1.setu ale zvládol lepšie Dušan a z 3:3 dotiahol set na 6:3. V druhom sete Mimka spresnila hru a po brejku viedla 4:2, 5:3. Koniec patril opäť Dušanovi a zisk štyroch gemov po sebe znamenal pre neho postup do finále.

Š1 - Najdlhší a najdramatickejší semifinálový zápas v histórii celej ligy odohrali Košto/Vršo vs Daniela/Edo. Bol vyrovnaný od začiatku po koniec a s dohrávkou trval 3 hod 12 min. V prvom sete - 0:1,2:1,4:3,4:5 patrili posledné tri gemy K/V a tým aj set 7:5. V druhom pokračovali vyrovnané gemy s viacerými zhodami - 1:2,2:3,4:3,5:4 a E/D pri Vršovom servise nepokazili ani jednu loptu - 5:5,6:6. Dramatický tajbrejk 2.setu 2:0,3:1,4:3,5:6,6:7,7:7,7:9. Tretí set sa za stavu 2:1 pre tmu prerušil. Dohrávku začali lepšie E/D 2:3, potom 4:4 a K/V dvakrát podávali na víťazstvo 5:4,6:5, ale E/D skvelými returnami dotiahli set opäť do tajbrejku. Tam si K/V so šťastím vytvorili náskok 6:1 a aj keď E/D znížili na 6:4, posledný volej z Koštovej rakety padol pred čiaru a K/V sú vo finále. Klobúk dole pred Fekiačovcami, bol to skvelý zápas a postúpil naozaj iba šťastnejší.

20.9.

ŠŽ - Víťazkami štvorhry sa stali obhajkyne Pavla/Mimka, ktoré vyhrali dvakrát 6:3 s Modrokamenskými jednotkami Ninka/Tamarka.