3.liga

štvorhra žien

pravidlá

6.10. Finálové zápasy

1.Š - Fiťo s Daliborom boli veľmi blízko k zápisu na putovný pohár, ale Košto s Vršom im v prvom sete nedovolili újsť na viac ako jeden gem a v rozhodujúcom sete brejk na 4:2 rozhodol o prvej spoločnej výhre K/V.

2.Š - Dalibor s Mišom tentoraz pod tlakom Fiťa a aj okolia nedokázali hrať svoju hru a Fiťo/Aďa ich za hodinu vyprevadili z kurtu.

ŽŠ - Mimka s Pavlou nenechali nič na náhodu a zodpovednou hrou od základnej čiary nedovolili dievčatám Koštialovým viac zdramatizovať zápas a v dvoch setoch získali víťazstvo v celej lige.

28.9.

1 - Suli st hrajúci v skvelej forme privádzal Vrša niekedy do zúfalstva presnými forhendami a nepríjemným rezaným bekhendom až do stavu 6:4,4:1. Potom trochu kondične poľavil, Vršo pár kraťasmi vybojoval tretí set, v ktorom ho pri 4:3 so šťastím brejkol a vyhral obojstranne kvalitný zápas 6:3.

26.9.

1.Š - Igor/Mišo začali prvé semi lepšie a po brejku viedli 2:1,3:2,4:3. V desiatom geme ich Košto/Vršo pritlačil na site, brejk bol späť a psychickú výhodu využili aj v ďalších dvoch gemoch - 6:4. Druhý set bol ešte kvalitnejší z oboch strán, I/M boli po pár skvelých útokoch znova vpredu 4:3,5:4 a mali aj dva setboly pri 40:15. Súper odolal aj pri 6:5, dostal set do tajbrejku a tam sa šťastie a Igorovo zranené oko priklonili na jeho stranu 8:6.

- Druhé semi bolo jednoznačnejšie, keď Fifo svojim tlakom od základnej čiary a Dalibor až neuveriteľne úspešnou hrou na sieti nedovolili Milošovi s Jančim zopakovať výhru zo základnej skupiny a za hodinu vybavili pravdepodobne derniéru tejto dvojice v tenisovej lige.angry

21.9.

2.Š - V druhom semi Aďo nenechal nič na náhodu a dokoučoval Fiťa k výkonu, ktorý ich dostal do vytúženého finále.

11.9.

1.Š - Igor s Mišom po vyrovnaných dvoch setoch brejkli Suliho ml s Radom na začiatku tretieho, ušli na 4:1 a v existenčnom zápase si už náskok umnou hrou zo základnej čiary udržali. Ich šance na postup stúpli na veľmi vysoké %.